Основні положення регламенту студентської ліги чирлідерів

До участі в змаганнях допускаються команди вищих навчальних закладів областей та міста Києва.

До складу команд допускаються:
- студенти ВНЗ денної та заочної форми навчання незалежно від відомчої підпорядкованості і форм власності, а також аспіранти, слухачі та курсанти військових ВНЗ;
- випускники ВНЗ 2016 та 2017 років денної та заочної форми навчання.

Студенти, які навчаються у філіях ВНЗ, розташованих за межами областей, беруть участь у складах збірних команд територій, де знаходяться філії ВНЗ.
У складах команд дозволяється брати участь іноземним студентам денної форми навчання, які перебувають в Україні на законних підставах.
У змаганнях Фестивалю можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів (університетів, академій, інститутів та коледжів у структурі вищих навчальних закладів).

Вік учасників команд:
-дорослі – 16 років та старші;
Склад команди: 8-25 учасників, будь-яке співвідношення дівчат та хлопців, тренер та представник.

Характер змагань

Змагання проводяться згідно з відповідними розділами Регламенту та програмою змагань, затвердженою цим Регламентом.
Змагання Фестивалю проводяться з загальнокомандним заліком для обласних та Київського міського відділень (філій) Комітету.
До заліку територіям нараховуються очки, згідно з отриманими результатами двох кращих команд у кожному виді програми, в яких заявлені спортсмени.
Кількість команд учасників від території не обмежений.

Програма змагань

Спрямованість виступу групи підтримки має носити патріотичний характер. Наочні атрибути, костюми, девізи та заклички мають прославляти університет, область, місто, Україну. В змаганнях беруть участь дівчата та юнаки відповідного віку.

Загальні вимоги:

Змагання проводяться в номінаціях:

Сheer Dance Show – обов’язкова номінація;
Pom Dance – додаткова номінація;

Тривалість змагальної програми:

1хв – 2хв30с.
У одній програмі може використовуватись музика різних стилів, що гармонійно переходять один в інший.

Вимоги до одягу та взуття.

Учасники повинні мати єдину спортивну форму. Допускається спортивний та сценічний одяг, що відповідає вимогам безпеки. Обмеження та заборона можуть застосовуватись у випадку, коли форма та взуття є травмонебезпечними.

Вимоги до змагальної програми Сheer Dance Show

1. Тривалість змагальної програми: 1хв – 2хв30с ( Чір/Чант закличка входить у тривалість змагальної програми). У одній програмі може використовуватись музика різних стилів, що гармонійно переходять один в інший. Музика може зупинятися для використання Чір/Чант закличок.

2. Змагальна програма повинна обов’язково містити чір/чант-заклички. Усі заклички мають носити патріотичний характер, прославляючи ВНЗ, область, місто, Україну.
Чант (Chant) – слово або фраза, які повторюються та використовуються для досягнення вербальної взаємодії з глядачами (закличка має бути повторювана глядачами).
Чір (Cheer) –дивіз, що передає інформацію, яка спрямована на досягнення вербальної взаємодії з глядачами.

3. У програмі дозволено використовувати будь-які елементи: стрибки, піруети, шпагати, махи, елементи акробатики, підтримки, станти, піраміди за умови безпечного виконання (http://cheerleading.org.ua, розділ «навчання»). Відповідальність за безпеку та якість виконання елементів акробатики, підтримок, стантів та пірамід покладається на тренера команди.

4. Спортсмени можуть використовувати будь-які танцювальні напрямки.

5. Під час виконання змагальної програми дозволяється використовувати будь які агітаційні засоби, предмети, аксесуари, спортивний інвентар тощо з метою підвищення видовищності.

Вимоги до змагальної програми Pom Dance

1. Вся змагальна програма має виконуватися з помпонами. Допускаються використання самовиготовлених помпонів.

2. Спортсмени можуть використовувати будь-які танцювальні напрямки, у межах змагальної програми.

3. Змагальна програма повинна містити такі обов'язкові елементи:
- чер рухи руками (комбінації) мінімум 2 комбінації, на 8 рахунків (http://cheerleading.org.ua, розділ «навчання»);
- мінімум 2 різноманітних чер стрибка (стрибок на двох ногах; стрибок «групування»; стрибок ноги нарізно «зірка» та інші (http://cheerleading.org.ua, розділ «навчання»).

Примітка: комбінації чер рухи руками та стрибки оцінюються, якщо виконані усіма членами команди одночасно або послідовно.

Допуск учасників

До участі у змаганнях допускаються команди представлені студентами ВНЗ денної та заочної форми навчання незалежно від відомчої підпорядкованості і форм власності, а також аспіранти, слухачі та курсанти військових ВНЗ, які за станом здоров`я відносяться до основної медичної групи та допущені лікарем до участі у змаганнях.
До участі у змаганнях допускаються команди вищих навчальних закладів, які представляють територіальну організацію і мають складатись повністю із спортсменів свого навчального закладу.

Отримуйте новини

Отримуйте усі новини про український та світовий чирлідінг на вашу електронну пошту. Зареєструйтеся сьогодні - це безкоштовно!

Свіжі твіти

Наші партнери

International Association of Majorette-Sport (IAM) Сайт Спортивного комітету України

Ми у мережі