До участі в змаганнях допускаються команди загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, областей та міста Києва.
До складу команд допускаються:
- учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів незалежно від відомчої підпорядкованості і форм власності; Вік учасників команд:
- діти – 10 – 15 років в календарному році;
- юніори – 15 та старші;
Склад команди: 8-25 учасників, будь-яке співвідношення дівчат та хлопців, тренер та представник
Характер змагань
Змагання проводяться згідно з відповідними розділами даного регламенту змагань.
Кількість команд учасників від території не обмежений.
Програма змагань
Спрямованість виступу групи підтримки має носити патріотичний характер. Наочні атрибути, костюми, девізи та заклички мають прославляти школу, район, місто, Україну.
В змаганнях беруть участь дівчата та юнаки відповідного віку.
Загальні вимоги:
Змагання проводяться в номінаціях:
- Сheer Dance Show – обов’язкова номінація;
- Pom Dance – додаткова номінація;
Тривалість змагальної програми:
1хв – 2хв30с.
У одній програмі може використовуватись музика різних стилів, що гармонійно переходять один в інший.
Вимоги до одягу та взуття.
Учасники повинні мати єдину спортивну форму. Допускається спортивний та сценічний одяг, що відповідає вимогам безпеки. Обмеження та заборона можуть застосовуватись у випадку, коли форма та взуття є травмонебезпечними.
Вимоги до змагальної програми Сheer Dance Show
1.Тривалість змагальної програми: 1хв – 2хв30с ( Чір/Чант закличка входить у тривалість змагальної програми). У одній програмі може використовуватись музика різних стилів, що гармонійно переходять один в інший. Музика може зупинятися для використання Чір/Чант закличок.
2. Змагальна програма повинна обов’язково містити чір/чант-заклички. Усі заклички мають носити патріотичний характер, прославляючи школу, район, місто, Україну.
Чант (Chant) – слово або фраза, які повторюються та використовуються для досягнення вербальної взаємодії з глядачами (закличка має бути повторювана глядачами).
Чір (Cheer) –дивіз, що передає інформацію, яка спрямована на досягнення вербальної взаємодії з глядачами.
3. У програмі дозволено використовувати будь-які елементи: стрибки, піруети, шпагати, махи, елементи акробатики, підтримки, станти, піраміди за умови безпечного виконання (http://cheerleading.org.ua, розділ «навчання»). Відповідальність за безпеку та якість виконання елементів акробатики, підтримок, стантів та пірамід покладається на тренера команди.
4. Спортсмени можуть використовувати будь-які танцювальні напрямки.
5. Під час виконання змагальної програми дозволяється використовувати будь які агітаційні засоби, предмети, аксесуари, спортивний інвентар тощо з метою підвищення видовищності.
Вимоги до змагальної програми Pom Dance
1. Вся змагальна програма має виконуватися з помпонами. Допускаються використання самовиготовлених помпонів.
2. Спортсмени можуть використовувати будь-які танцювальні напрямки, у межах змагальної програми.
3. Змагальна програма повинна містити такі обов'язкові елементи:
- чер рухи руками (комбінації) мінімум 2 комбінації, на 8 рахунків (http://cheerleading.org.ua, розділ «навчання»);
- мінімум 2 різноманітних чер стрибка (стрибок на двох ногах; стрибок «групування»; стрибок ноги нарізно «зірка» та інші (http://cheerleading.org.ua, розділ «навчання»).
Примітка: комбінації чер рухи руками та стрибки оцінюються, якщо виконані усіма членами команди одночасно або послідовно.
До участі у змаганнях допускаються команди представлені учнями 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, які за станом здоров`я відносяться до основної медичної групи та допущені лікарем до участі у змаганнях.
До участі у змаганнях допускаються команди загальноосвітніх навчальних закладів, які представляють територіальну організацію і мають складатись повністю із спортсменів свого навчального закладу.