Основні положення регламенту професійної ліги чирлідерів

Учасники змагань

До участі у змаганні чирлідерів допускаються команди з усіх країн світу та України без обмежень, які відповідають наступним умовам:

Склад команд:

Види змагальних програм Кількісний склад команд
min max
Cheer Dance Show 5 25

Вікові категорії:

Назва вікової категорії Вік спортсменів
Дорослі 15 – необмежений

Форма одягу учасників змагань спортивна, що відповідає змісту виступу та стилю події (Наприклад: «UKRAINIAN BEACH GAMES» та ін).

Рівень допуску до змагань:

Рівень кваліфікації спортсменів має відповідати мінімальним вимогам змагань та вимогам безпеки.

Характер змагань

Змагання особисто-командні, проводяться відповідно до правил та даного регламенту.

Програма проведення змагань

Змагання проводяться за наступною програмою:

Види змагальних програм
Cheer Dance Show Будь-яке співвідношення чоловіків та жінок

Суддівський протокол номінації Cheer Dance Show Кожна з команд має продемонструвати дві різні змагальні вправи, обов’язкову та коротку.

Обов’язкова вправа. Тривалість вправ (програми) не менше 2 хв і не більше 2 хв. 30с. (допускається дві вправи тривалістю до 1 хв. об’єднані в один змагальний виступ).

Коротка програма. Тривалість вправи (програми) не менше 1 хв і не більше 1 хв. 30с.

УВАГА! При підготовці виступів слід враховувати особливості покриття (Наприклад: виступ команди відбуватиметься на стадіоні для пляжних видів спорту, покриття – пісок і т.п.).

Змагання Професійної ліги чирлідерів (груп підтримки спортивних команд) проводяться у два етапи відбірковий та фінальний:

У відбірковому етапі команди виконують обов’язкову та коротку програми, виступ команди оцінюється професійною суддівською колегією відповідно до критеріїв номінації «Cheer Dance Show» (рис. 1). За суддівськими оцінками визначається рейтинг команди.

До фіналу виходить 6 команд. У фінальному турі команди виконують тільки обов’язкову програму. Виступ команди оцінюється глядачами за допомогою спеціально організованого голосування. За результати голосування визначається рейтинг команди.

Місце команди визначається за кращими рейтингами отриманими у відбірковому та фінальному турі. У разі рівності рейтингів перевагу має команда, що отримала вищий рейтинг у фінальному турі (за голосами глядачів).

Переможцем змагань вважається команда, яка у підсумку отримала найвищий рейтинг.

Отримуйте новини

Отримуйте усі новини про український та світовий чирлідінг на вашу електронну пошту. Зареєструйтеся сьогодні - це безкоштовно!

Свіжі твіти

Наші партнери

International Association of Majorette-Sport (IAM) Сайт Спортивного комітету України

Ми у мережі