СК "Мегастар СМ"

Колектив «МЕГАСТАР» був створений у жовтні 2012р. вчителем фізичної культури Спасько-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Регедою Ю.А. (СГПУ- спеціаліст І категорії) , як шкільна група підтримки, з метою участі у змаганнях з чирлідингу. Проте довгий час таких змагань не було, тому колектив виступав у школі на шкільних святах. Деякий час (2014-2015р.) ми брали участь у районних танцювальних конкурсах, досить успішно: «Його Величність Вальс»-2 місце; «Український візерунок»-2 місце; «Флешмоб»-2 місце. Крім цього: 2015р. – Чемпіонат Донецької області «Sun City» - 2 місце; 2016р. – Чемпіонат Донецької області «Sun City» - 1 місце. У 2015р. керівник колектива, Регеда Ю.А. познайомилися з Боляком А.А., що запросив нас до вступу у Федерацію. В 2017р. Регеда Ю.А. виступила з ініціативою створення ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СПОРТИВНИЙ КЛУБ МЕГАСТАР СМ».

Тож колектив «МЕГАСТАР» вступив у Федерацію чирлідингу та чирспорту України  у 2017р. В нашому спортивному клубі працює тренер Регеда Юлія Анатоліївна. На сьогодні в клубі займається 32 дитини та 15 дорослих. За цей рік ми маємо такі досягнення: Чемпіонат України 2017 ( м.Харків) – Pom Dance – Діти2- 4 місце; Double Cheer Dance – юніори- 5 місце; Double Street Dance- юніори – 5 місце. Чемпіонат Донецької області 2017(м.Покровськ) – Pom Dance – Діти2- 1 місце; Double Cheer Dance – діти 2- 3 місце; Double Street Dance- юніори – 3 місце.

Адреса: Донецька обл., Олександрівський район , с.Спасько-Михайлівка, вул. Центральна 98а
Контактний телефон: +30 (97) 281 1777

Альбом СК "Мегастар СМ"

Отримуйте новини

Отримуйте усі новини про український та світовий чирлідінг на вашу електронну пошту. Зареєструйтеся сьогодні - це безкоштовно!

Свіжі твіти

Наші партнери

International Association of Majorette-Sport (IAM) Сайт Спортивного комітету України