СК "Едельвейс"

Спортивний клуб «Едельвейс» - це офіційний спортивний клуб по чирлідингу, створений за підтримки Федерації чирлідингу і чир спорту України. У клубі займаються діти віком від 3-х років. Доросла група виступає групою підтримки команди по американському футболу «Дніпропетровські Pакети». Спортивний клуб «Едельвейс» є учасником телепроекту «Гордість нації», шоу талантів «Кожен Спроможен». Спортсмени клубу є золотими призерами міських обласних змагань, кубку та чемпіонату України з чирлідингу. Головне досягнення клубу - це перше місце у змаганнях Европейського рівня в Білорусі у м. Гомель. СК «Едельвейс» бере активну участь в фестивалях, виступає на всіх спортивних та міських заходах.

Члени команди офіційно мають дорослі та юнацькі розряди. Клуб проводе активну діяльність у напрямку всебічного розвитку дітей. Спортсмени постійно приймають участь у поїздках в інші місця України на збори та змагання, влаштовують святкові вечори з конкурсами та солодощами. Тренера організовують виїздні тренування на батути та у теплий період року проводять тренування на відкритому повітрі.

У вільний від тренування час, діти займаються активним відпочинком: ходять у аквапарк, каток, басейн та багато іншого. Грають у боулінг, лазертаг. Відвідують музеї, галереї , театр та кіно.

м. Дніпро, м. Підгородне, м. Кулебівка, м. Новомосковськ.

Президент клубу: Шерстюк Катерина Олександрівна
Тренери Дніпра: Шерстюк Катерина Олександрівна, Неклеса Констянтин Олександрович
Тренер Підгородного: Сотула Ангеліна Вячеславівна
Тренер Новомосковська та Кулебівки: Чепурна Олена Дмитрівна

Адреса: м. Дніпро, вул. Володимира Ошка, буд. 2/31
Контактний телефон: +380 (68) 235 85 35, +380 (66) 793 47 48

Альбом СК "Едельвейс"

Отримуйте новини

Отримуйте усі новини про український та світовий чирлідінг на вашу електронну пошту. Зареєструйтеся сьогодні - це безкоштовно!

Свіжі твіти

Наші партнери

International Association of Majorette-Sport (IAM) Сайт Спортивного комітету України

Ми у мережі