Loco Dance

Loco Dance School / Loco Dance Team

Вихованки школи багаторазові призери та переможці обласних та всеукраїнських змагань з чирлідингу (2010-2017 рр).

Професійна група підтримки "Loco Dance Team" існує з 22 серпня 2011 року. У складі команди дівчата, за плечима яких багато досягнень і перемог в різних видах спорту і танцювальних напрямках (чирлідинг, художня гімнастика, спортивна гімнастика, сучасний танець). "Loco Dance Team" вже 6 сезонів підтримує семнадцатікратного чемпіона України - волейбольний клуб "Локомотив" (Харків). За час існування група підтримки виступала на кращих спортивних майданчиках України:

  • НСК "Олімпійський" (Київ);
  • ОСК "Металіст" (Харків);
  • Фан-зона "Еuro-2012" (Харків);

ПС "Локомотив" (Харків). Дівчата створювали настрій на змаганнях з різних видів спорту: фінал Кубка України з футболу, фінал Чемпіонату України з міні-футболу, Суперкубок України з міні-футболу, Відкритий Кубок Донбасу з пляжного волейболу, Кубок України з пляжного волейболу, Міжнародний турнір з пляжного волейболу "Korobiv Hutir Open ", Чемпіонат України з американського футболу, Чемпіонат України з хокею, Харківський міжнародний марафон, Чемпіонат світу з вільної боротьби та інших.

Викладачі:
Бурмакіна Марія Олександрівна

Адреса: м. Харків
Контактний телефон: +380 (93) 9668623

Альбом Loco Dance School

Отримуйте новини

Отримуйте усі новини про український та світовий чирлідінг на вашу електронну пошту. Зареєструйтеся сьогодні - це безкоштовно!

Свіжі твіти

Наші партнери

International Association of Majorette-Sport (IAM) Сайт Спортивного комітету України

Ми у мережі