Cheerleader`s High School

Історія створення клубу: За підтримки ініціативної групи інформаційно-правової громадської організації ветеранів культури, охорони здоров'я та студентської молоді «ОКТАВА», з метою естетичного виховання дітей, залучення до спортивного, здорового способу життя 5 жовтня 2013 була сформована комплексна спортивна школа з підготовки спортсменів-чирлідерів. Під комплексним навчанням мається на увазі не тільки фізична і технічна підготовка спортсменів до турнірів, а також виховання в них моральних якостей і правильної естетичної поведінки. Розвиток цих якостей у спортсменів допомагає їм більш впевнено реалізовувати себе не тільки в даному виді спорту, але і при самоствердженні себе в суспільстві - на навчанні, роботі, в колі друзів і знайомих.

Методика навчання:

  Навчання черлідерів проходить в кілька етапів:
 • БАЗОВИЙ, 1-й рік навчання. Цей етап включає в себе ознайомлення з даним видом спорту, вивчення обов'язкових елементів (чир-стрибки, ліп-стрибки, піруети), загальна фізпідготовка і коригування постави, стретчинг, вивчення елементів класичної та сучасної хореографії, розвиток вестибулярного апарату за допомогою спеціальних вправ, розвиток «зорової» і «м'язової» пам'яті. Крім спортивного виховання для спортсменів проводяться майстер-класи з таких предметів як: психологія лідерства, етикету, риториці, акторській майстерності, мистецтву сценічного макіяжу, роботі перед камерою та ін.
 • ЦІЛЬОВИЙ, 2-й рік навчання. Триває різнобічний розвиток фізичних можливостей, вивчення більш складних елементів і їх комбінацій, вивчення напівакробатичних елементів («колесо», переворот, рондат, перекид та ін.). Танцювальні постановки носять більш складний характер, крім командних виступів, починається підготовка до участі у сольних і дуетних номінаціях. Тренувальний процес збільшується за інтенсивністю і у часі.
 • ЗМАГАЛЬНИЙ, 3-й рік навчання. У цей період, коли підготовка спортсменів у фізичному, моральному і технічному плані знаходиться вже на достатньому рівні для початку реалізації і отримання досвіду на національних турнірах, зі спортсменами додатково працюють кращі тренери України з метою визначити їх готовність до міжнародних стартів.
 • ПІДСУМКОВИЙ, 4-й рік навчання. На цьому етапі передбачається досягти максимально запланованих результатів, тому тренувальний процес носить вузькоспеціалізований характер, використовуються найефективніші засоби і методики тренування, здатні викликати значне зростання спортивних результатів. Планування тренувальних навантажень носить індивідуальний характер з урахуванням виявлених особливостей кожного спортсмена. Велика увага приділяється засобам профілактики перевтоми і відновлення спортивної працездатності.

Участь у проектах:

  Спортсмени «HSC» беруть активну участь в спортивних і культурно-масових заходах, це:
 • Турніри обласного, національного та міжнародного рівнів;
 • Матчі ЮБЛ (Юніорська Баскетбольна Ліга) в складі групи підтримки;
 • Відкриття та супровід турнірів з футболу, баскетболу, волейболу, одноборств, бадмінтону, дрифту;
 • Святкові заходи у м.Одеса - день Міста, день Спорту, Новорічні та Різдвяні свята і т.д., виступу на відомих майданчиках міста;
 • Щорічний виїзд влітку в CHEERLEADERS CAMP - Табір
 • Чірлідерів (спортивні збори, майстер-класи);
 • Фестивалі з чирлідингу;
 • Осінній і Зимовий інтенсивний - майстер-класи з різних напрямів від провідних тренерів України;
 • Чемпіонати серед професійних груп підтримки в Затоці в рамках спортивного проекту «Z-Games»;
 • Щорічний Всеукраїнський фотопроект «Здоров'я нації»;
 • Ігротеки, турніри з настільного «ЧЕР-ДАНС»;
 • Зйомки у відеокліпах, співпраця з кіностудією ім.О. Довженка;
 • Флеш-моби, соціальні акції, спрямовані на пропаганду здорового способу життя;
 • CHEER-WEEKEND`S - тренування і фізпідготовка на відкритих майданчиках в парках міста;
 • Підтвердження кваліфікації на внутрішньоклубному комплексному екзамені з ЗФП і обов'язковим чер-елементам;
 • Кінофестиваль «Cheer Films Fest»;
 • співпраця з міською та обласною федерацією баскетболу.

Реалізація навичок:

У процесі навчання в HSC спортсмени напрацьовують не тільки навички та вміння фізичного характеру, а також отримують знання про методику правильного фізичного виховання, освоюють поняття про основи спортивної медицини, надання первинної медичної допомоги при травмах спортивного характеру. Крім того, спортсмени 3-го і 4-го років навчання володіють повною інформацією про структуру й особливості виконання всіх елементів і комбінацій, що відносяться до чирлідингу, що дозволяє проходити в подальшому стажування на базі клубу в якості помічника тренера, а при отриманні профільної освіти, поповнити склад професійних тренерів. Крім тренерської діяльності, при наявності навичок високого рівня, спортсменки мають можливість потрапити до складу професійних груп підтримки, отримуючи при цьому не тільки гонорари за виступи на матчах, а й величезну кількість особистих фанатів. При досягненні 18-річчя спортсмени також мають можливість реалізувати свої навички чирлідера за кордоном. Спортивний клуб HSC на сьогоднішній день має домовленості з клубами Китаю, Гонконгу, Малайзії, Індії, Південної Кореї, Ізраїлю, Німеччини та Болгарії. HSC не тільки виховує спортсменів, а також надає в подальшому можливість реалізувати свій творчий хист на професійному рівні!

Адреса: м.Одеса

Отримуйте новини

Отримуйте усі новини про український та світовий чирлідінг на вашу електронну пошту. Зареєструйтеся сьогодні - це безкоштовно!

Свіжі твіти

Наші партнери

International Association of Majorette-Sport (IAM) Сайт Спортивного комітету України